Sīkdatnes

Mājas lapā ADIRADI.LV tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat šiem sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā un ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes tīmekļa vietni vai uz tīmekļa vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs.

Kā izdzēst sīkdatnes?

Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Kā mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes?

ADIRADI.LV tiek izmantotas sīkdatnes, lai iegūtu dažādu statistiku, piemēram, kādu interneta pārlūkprogrammu lietojat; no kuras tīmekļa vietnes nokļūvāt ADIRADI.LV mājas lapā.

ADIRADI.LV tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu ērtāku mājas lapas lietošanu, piemēram, sīkdatnes palīdz mums atcerēties Jūsu iepriekšējos apmeklējumus.