1. Vispārējie nosacījumi

1.1. Iepērkoties interneta veikalā ADIRADI.LV Jūs piekrītat, ka tiek noslēgts Distances līgums, kurš ir spēkā starp Jums kā pircēju (turpmāk tekstā arī - klients) un interneta veikalu ADIRADI.LV, īpašnieks SIA “Packlett-Baltija”, Reģ. Nr. LV40003281185;  Brīvības gatve 362-70, Rīga, LV-1006 (turpmāk tekstā - ADIRADI.LV) par preču pirkšanu internetveikalā un to piegādi.

1.2. Iepirkšanās kārtību interneta veikalā ADIRADI.LV nosaka 2014. gada 20. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu", kā arī Patērētāju tiesību aizsardzības likums.

1.3. ADIRADI.LV patur tiesības vienpusīgi mainīt iepirkšanās noteikumus, cenrādi, preču piedāvājumu jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem atbilstoši LR likumdošanai. Izmaiņas stājas spēkā ar publicēšanas brīdi interneta veikala mājas lapā ADIRADI.LV. Uz pasūtījumiem, kas ir noformēti pirms izmaiņas stājās spēkā, attiecas tie nosacījumi, kas darbojās pasūtījuma veikšanas brīdī.

1.4. Mājas lapā ievietotajiem attēliem var būt tikai ilustratīva nozīme. Šajos gadījumos iespējamo krāsu/materiālu izvēle ir norādīta pie konkrētās preces. Dziju tonis attēlos var nedaudz atšķirties no reālā. Tas atkarīgs no ierīces ekrāna iestatījumiem. Tāpat dzijām ar vienu krāsas kodu, bet atšķirīgu partijas Nr., tonis var nedaudz atšķirties.

1.5. Ja klients vēlas veikt pirkumu, izmantojot interneta veikalu ADIRADI.LV, veicot pasūtījumu, klients apstiprina, ka ir iepazinies ar Iepirkšanās noteikumiem un piekrīt tiem.

2. Pasūtījumu noformēšana un apmaksa

2.1. Veikt pasūtījumu ir tiesīgi gan ADIRADI.LV reģistrēti klienti, gan nereģistrēti klienti.

2.2. Veicot pasūtījumu ADIRADI.LV, Jūs piekrītat šiem iepirkšanās noteikumiem, kā arī apmaksaspiegādespreču atgriešanas un privātuma politikas noteikumiem, kuri visi ir šī distances līguma neatņemama sastāvdaļa.

2.3. Interneta veikalā ADIRADI.LV izvēlieties preci, tās krāsu vai izmēru un daudzumu, un spiediet pogu "IELIKT GROZĀ", tad spiediet pogu "TURPINĀT IEPIRKTIES",  ja vēlaties apskatīt vēl citas preces, vai arī pogu "NOFORMĒT PASŪTĪJUMU", ja vēlaties pabeigt iepirkšanos un veikt pasūtījumu.

2.3.1. Aizpildiet nepieciešamos informācijas laukus.

2.3.2. Izvēlieties sev vēlamo piegādes veidu.

2.3.3. Izvēlieties sev vēlamo maksājuma veidu.

2.3.4. Apstipriniet pasūtījumu. Ja izvēlējāties maksāt ar bankas pārskaitījumu, tuvākajā laikā uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

3. Darba laiks un pasūtījuma apstrāde

3.1. Klienta veiktie pasūtījumi tiek pieņemti 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

3.2. Klienta veiktie pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no pulksten 9 līdz 17, izņemot svētku dienas.

3.3. Klientam ir iespējas konsultēties par preci un izdarīt pasūtījumus pa e-pastu: info@adiradi.lv.

3.4. Preču nosūtīšanas laiks ir 1 - 3 darba dienas pēc apmaksas saņemšanas mūsu bankas kontā, ja prece un izvēlētais preču apjoms ir noliktavā un ja norādīta visa piegādei nepieciešamā informācija (pakomāta adrese, precīzs telefona numurs, u.c.).

4. Preču saņemšana un piegāde

4.1. Preču saņemšanas veidu klients izvēlas, veicot pasūtījumu internetā.

4.2. Preču piegāde notiek tikai Latvijas teritorijā.

4.3. Preču piegāde tiek nodrošināta 2 - 4 darba dienu laikā pēc preces nosūtīšanas.

4.4. Preču piegādes varianti un izcenojumi apskatāmi sadaļā Piegāde.

4.5. ADIRADI.LV nenes atbildību par preces piegādes aizkavēšanos, ja klients norādījis nekorektu piegādes adresi vai citas detaļas un nav sazvanāms uz norādīto kontakttālruni.

5. Garantija

5.1. Visām ADIRADI.LV pirktajām precēm ir normatīvajos aktos noteiktā garantija.

5.2. Garantija attiecas uz bojājumiem, kas radušies ražošanas defektu vai izejmateriālu kvalitātes dēļ. Ja garantijas laikā precei rodas šādas problēmas, ziņojiet par to mums.

5.3. Garantija ir spēkā, ja klients uzrāda pirkumu apliecinošu dokumentu.

6. Citi nosacījumi

6.1. ADIRADI.LV nekompensē morālo zaudējumu, iespējamos izdevumus, neizmantotās iespējas, kas radušās sakarā ar piegādes termiņa, cenas, pieejamības izmaiņām ražotāja vai piegādātāja vainas dēļ.